english
polski
Tuning , fotele sportowe, wycieraczki, kołpaki samochodowe - jacky
Akcesoria samochodowe Akcesoria samochodowe
katalog 2015/2016

Wiadomości

Najważniejsze targi tuningowe tego roku

Wraz z nadejściem wiosny, zbliżają się targi samochodowe oraz tuningowe. Pierwsze ważne dla zapalonych tuningowców targi odbyły się już 21-22 kwietnia. W ramach corocznych targów Motoryzacyjnych Autosalon 2012, odbywających się w samym sercu Lublina można było zobaczyć również cieszące się już sławą targi tuningowe, oraz Car Audio BASS&TUNING show 2012. Z całej Polski jak i z innych krajów zjechali się miłośnicy tuningu, aby pokazać swoje cacuszka. Zwiedzający mogli przyglądnąć się dokładnie wystawionym samochodom, obejrzeć zmodyfikowane silniki, body kity oraz zainstalowane nowości tuningowe w autach.

Kolejną stricte samochodową imprezą jest organizowany już od kilku lat zlot samochodowy oraz wyścigi na ¼ mili. Tegoroczny zlot odbędzie się na lotnisku Bemowo w Warszawie. W tym roku będziemy mogli obejrzeć nowinki o tematyce tuningu mechanicznego, optycznego jak i chip tuningu. Oprócz tego będziemy mogli obejrzeć również sportowe wersje znanych samochodów, dowiedzieć się co nieco o nowinkach technicznych i tuningowych, oraz car audio. 12-13 maja to następna data, która warto sobie zaznaczyć w kalendarzu. Tego weekendu odbędzie się znany wielu „zapaleńcom” „Tuning Show” w Krakowie. Będą to już 10 targi tuningowe, jedne z najstarszych odbywających się w Polsce.

„Tuning show” ma jak co roku do zaoferowania odwiedzającym jak i uczestnikom pokazy driftu i ekstremalnych ewolucji motocyklowych „Stunt show”. Opróćz tego odbędą się również zawody dla fanów Car Audio: DbDrag Racing, Bass Race i Db TuningCup, wyłaniające najlepiej brzmiący i najlepiej nagłośniony samochód. Nowością na targach w Krakowie będą stworzone salony Auto Detailingu oraz Salon Custom. Ten drugi to długo wyczekiwana przez wielu odpowiedź na życzenie każdego fana Muscle Car. Będą wystawione samochody tuningowane w tym pięknym oldschoolowym amerykańskim stylu. „Tuning show” oferuje więc nam w tym roku wiele atrakcji, które warto będzie obejrzeć i usłyszeć. Dwa tygodnie po Krakowskim „Tuning Show”, czyli 26-27 maja w katowickim Spodku odbędzie się już 9 edycja targów ProfiAuto Show.

Organizatorzy tegorocznych targów oferują większą przestrzeń ekspozycji oraz wiele atrakcji dla uczestników i zwiedzających. Zapowiada się ponad 100 wystawców z całego świata, którzy mają zaprezentować najnowsze modele samochodów, najnowsze techniczne rozwiązania tuningowe i technologiczne w samochodach oraz szkolenia. Na targach będzie można zakupić również wyposażenia warsztatowe. Tegorocznym zamknięciem wszelakich targów samochodowych i tuningowych, będą najbardziej znane na całym świecie targi SEMA Show. SEMA show odbędą się naprzełomie października i listopada. Na tych niezwykłych targach co roku przedstawiane są tysiące modeli samochodów, tych „zwykłych” , proponowanych zwykłemu zjadaczowi chleba, jak i concept carów dla ludzi o głębszych kieszeniach.

Kolejną pozycją dla grupki szczęściarzy, która dostanie zaproszenia na targi, będą specjalnie przygotowane pod SEMA Show musclecary. SEMA Show to targi przygotowywane z ogromnym rozmachem, gromadzą więc całą rzeszę zainteresowanych nimi przedstawicieli marek samochodowych jak i klientów. Z tego powodu też niewielu ludzi „z ulicy” może dostać się na te prestiżowe już targi.


powrót do listy