english
polski
Tuning , fotele sportowe, wycieraczki, kołpaki samochodowe - jacky
Akcesoria samochodowe Akcesoria samochodowe
katalog 2015/2016

Wiadomości

Ceny nowego VW Touarega są już znane. Polska premiera

Za dobrze wyposażonego Touarega zapłacisz 300 tys. zł

Poprawione zawieszenie nowego Touarega

Wśród nowości, jakie wprowadzono do premierowego modelu Touarega jest m.in. odświeżone zawieszenie, które ma zapewniać jeszcze lepsze trzymanie w zakrętach i skutecznie tłumić wszystkie nierówności w trakcie jazdy miejskiej.

Podobnie jak poprzednia generacja – także i najnowszy Touareg może zostać wyposażony w pneumatyczne zawieszenie.

Nowe zmiany stylistyczne karoserii i wnętrza

Nowy Touareg wprowadza także kilka zmian wizualnych; wyraźnej modyfikacji doczekał się szczególnie tył – mocno zarysowane lampy to teraz prawdziwa wizytówka tego uterenowionego USV'a. VW zdecydował się na zamontowanie bi-ksenonowych reflektorów z przodu (standardowa wersja wyposażeniowa) i rozszerzenie gamy kolorystycznej nadwozia.

Do oferty trafiły również nowe aluminiowe obręcze, materiały tapicerskie oraz nieznane dotąd rozwiązania technologiczne, a w tym m.in. tzw. funkcja żeglowania (ułatwia oszczędzanie paliwa na autostradach i trasach szybkiego ruchu).

Flagowy diesel V6 204 KM

VW podał już oficjalne cenniki najnowszego Touarega, w których na szczególną uwagę zasługuje 6-cylindrowy diesel o mocy 204 KM oraz jego mocniejsza odmiana 262 KM. Niezależnie od wybranej konfiguracji – każdy z tych silników odpowiada normom Euro 6, a to m.in. ze względu na zastosowanie systemu Start – Stop oraz bardziej aerodynamicznej sylwetce.

Lista konfiguracji nowego Touarega wydaje się całkiem obszerna.

Dla najbardziej wymagających kierowców czeka pakiet stylizacyjny R, na który składają się m.in.:

-skórzane,

-sportowe fotele,

-alufelgi o średnicy 19',

-fabrycznie przyciemnione szyby,

-LED'owe światła do jazdy dziennej.

Za najnowszego Touarega z flagową jednostką wysokoprężną V6 trzeba zapłacić blisko 230 tys. złotych. Wersja z lepszym wyposażeniem [właściwie: Perfectline] to koszt już ok. 290 tys. złotych.


powrót do listy