english
polski
Tuning , fotele sportowe, wycieraczki, kołpaki samochodowe - jacky
Akcesoria samochodowe Akcesoria samochodowe
katalog 2015/2016

Wiadomości

Akcesoria motoryzacyjne

Akcesoria motoryzacyjne, czyli niezbędnik kierowcy

 Każdy kierowca wie, że na drodze mogą zdarzyć się różne sytuacje. Ci, którzy są przezorni mają wyposażone auta w akcesoria motoryzacyjne. Taki zestaw znajduje zastosowanie w najbardziej nieoczekiwanych momentach. W pierwszej kolejności każdy kierowca posiada akcesoria motoryzacyjne z bezpieczeństwem, porami roku i pogodą. Do takiego zestawu akcesoriów motoryzacyjnych należy przede wszystkim koło zapasowe i lewarek do zmiany kół. Drugim istotnym elementem wyposażenia pojazdu jest apteczka, która zawiera podstawowe wyposażenie. Oprócz tego w dobrze wyposażonym aucie znajdziemy takie akcesoria motoryzacyjne jak płyn do szyb na daną porę roku, odmrażacz do zamków i wycieraczek, szczoteczkę do zgarniania śniegu i gąbki do przecierania szyb. 


Schowek miejscem na podręczne akcesoria motoryzacyjne

 Niezależnie od modelu i marki, samochody posiadają schowki i kieszenie na różne akcesoria motoryzacyjne. Kierowcy do schowka sięgają zazwyczaj po mapy samochodowe, okulary słoneczne bądź polaryzacyjne, nawigację, latarkę lub płyty cd. Podobnie jest z kieszeniami na drzwiach. Z tą różnicą, że często spełniają one dodatkową funkcję śniadaniówki lub podręcznego śmietnika. 


Akcesoria motoryzacyjne w bagażniku

Bagażnik jest takim miejscem w aucie, gdzie zazwyczaj kierowcy przechowują większe akcesoria motoryzacyjne, które w kabinie na pewno by wadziły i obniżały komfort jazdy pasażerów. Dlatego bagażnik stał się doskonałym miejscem na przechowywanie, gaśnicy, lewarka i liny holowniczej, trójkąta ostrzegawczego, wszelkiego rodzaju płynów do samochodu, gąbeczek, ściereczek itp. Taki zestaw akcesoriów motoryzacyjnych pozwoli każdemu kierowcy uniknąć ponoszenia kosztów z wezwaniem pomocy drogowej.


Gdziekolwiek jesteś miej podstawowe akcesoria

 motoryzacyjne Doświadczeni kierowcy doskonale wiedzą, że w trakcie jazdy wszystko może się zdarzyć i trzeba być przygotowanym na każdą sytuację. Żeby samemu uporać się z problemami trzeba posiadać niezbędne akcesoria motoryzacyjne. Ich posiadanie pozwoli naprawić każdą usterkę, zmienić koło, udzielić pomocy innym osobom, zadbać o bezpieczeństwo pasażerów, a co równie istotne pozwoli zaoszczędzić pieniążki i nie korzystać z drogich usług pomocy drogowej. Jeśli chcesz skompletować sobie taki zestaw akcesoriów motoryzacyjnych zajrzyj do sklepu internetowego Jacky.pl. Wejdź na stronę, otwórz katalog i zrób kompleksowe zakupy. Na Jacky.pl znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w atrakcyjnych cenach.


powrót do listy